Aerobní aktivity

Pravidelný pohyb je velice důležitý a pozitivně ovlivňuje činnost celého organismu. Většina lidí jej zanedbává, což s sebou nese různá zdravotní rizika a komplikace. Stejně jako správně sestavená, zdravá strava, patří pravidelná pohybová aktivita mezi největší zdravotní přínosy pro naše tělo. Aerobní aktivity jsou prostředkem, jak zlepšovat svou fyzickou a psychyckou kondici a zároveň spálit velký počet kalorií a shodit přebytečná kila.

Jaká aerobní cvičení nabízíme?

Alpinning

Alpinning je skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení na speciálně vyvinutých trenažérech, při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost.

ALPINNING je unikátní kardiovaskulární program, který posiluje dolní i horní část těla. Zlepšuje aerobní kapacitu a zároveň spaluje velké množství kalorií. Během lekce se zapojují svaly, které stabilizují tělo, zvyšují VO2max a tím zlepšují kardiovaskulární systém těla.

Více informací

Jumping

JUMPING je tím pravým sportem pro ty, kteří se snaží zhubnout. JUMPING střídá rychlé sprinty, pomalejší skoky a zahrnuje i silové prvky. Základem pro JUMPING jsou jednoduché poskoky na speciálně vyvinuté trampolínce.

JUMPING to je především dobře zpracovaný zábavný program, hudba plná motivace a balancování. Získáte lepší koordinaci a rovnováhu a tím i vyšší sebevědomí. Díky tomu si JUMPING zamilujete.

Více informací

Golf Fitness

V poslední době k nám pomalu, ale jistě začíná pronikat cvičení golf fitness. Celosvětovou jedničkou v této oblasti je právě TPI, neboli Titleist Performance Institute. TPI představuje největší sbírku vědeckých poznatků z oblasti golf fitness, biomechaniky švihu, ochrany zdraví golfisty a výživy za posledních 12 let výzkumu. Nejedná se tedy o žádnou modní vlnu cvičení typu zumba, ale o všeobecně uznávaný koncept péče a rozvoje golfisty po stránce fitness a zdraví. S TPI , či jejich trenéry, potenzmittel kaufen spolupracuje naprostá většina profesionálních hráčů na západ od nás, kde je golf fitness instruktor běžnou součástí trenérského týmu výkonnostních hráčů či golfových akademií.

Více informací
© 2016 Infitness, Všechna práva vyhrazena
Realizace: Webion Digital