Aerobní aktivity

Pravidelný pohyb je velice důležitý a pozitivně ovlivňuje činnost celého organismu. Většina lidí jej zanedbává, což s sebou nese různá zdravotní rizika a komplikace. Stejně jako správně sestavená, zdravá strava, patří pravidelná pohybová aktivita mezi největší zdravotní přínosy pro naše tělo. Aerobní aktivity jsou prostředkem, jak zlepšovat svou fyzickou a psychyckou kondici a zároveň spálit velký počet kalorií a shodit přebytečná kila.

Jumping

JUMPING je tím pravým sportem pro ty, kteří se snaží zhubnout. JUMPING střídá rychlé sprinty, pomalejší skoky a zahrnuje i silové prvky. Základem pro JUMPING jsou jednoduché poskoky na speciálně vyvinuté trampolínce. JUMPING to je především dobře zpracovaný zábavný program, hudba viagra deutschland plná motivace a balancování. Získáte lepší koordinaci a rovnováhu a tím i vyšší sebevědomí. Díky tomu si JUMPING zamilujete.

Chceš zábavně zhubnout, posílit svou postavu i mysl? Představujeme komplexní cvičení Jumping®

Registrovaná světová obchodní známka Jumping® je garancí kvality a zkušeností, které jsou tradičně předávány více než deset let.

Jumping® je skupinové cvičení na patentovaných trampolínkách, za doprovodu motivující hudby, pod vedením profesionálních instruktorů.

© 2016 Infitness, Všechna práva vyhrazena
Realizace: Webion Digital