Přihlásit se můžete pomocí rezervačního systému.........

REZERVACE ALPINNINGU V INFITNESS ZLÍN

http://infitness.cz/kluby/zlin/rezervace-lekce.html?week=7#lekce

Skupinová lekce Alpinning probíhá při minimálním počtu 3 lidí. Rezervovat se můžete osobně, telefonicky nebo on-line. Rezervace a rušení lekce prostřednictvím emailu nelze! Telefonické rušení rezervace negarantujeme!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ALPINNING™ představuje nové skupinové cvičení, novou filozofii na poli fitness a přináší významnou možnost pozitivního ovlivnění Vašeho zdravého a aktivního způsobu života. Díky lekcím v několika úrovních, monitorováním tepové frekvence každého z klientů během hodiny, individuálnímu možnému nastavení ALPITRACKu a profesionálně vyškoleným instruktorům si je každý jedinec schopen užít intenzitu tohoto cvičení, překonat bariéru v sobě samém a posunout své možnosti! Následkem komplexního aerobního cvičení se nejen spaluje energie a uložený tuk, ale také formuje a tvaruje postava každého účastníka – zejména hýžďové a stehenní partie.

© 2016 Infitness, Všechna práva vyhrazena
Realizace: Webion Digital